Zwolle – Sterrenkroos 173

Status
Verkocht

Woonoppervlakte
118 m2
Aantal kamers
3
Bouwjaar
2005

Royaal penthouse op de bovenste verdieping aan de Milligerplas!

Wat een prachtige locatie! Vanaf de 6e verdieping waar dit appartement gelegen is, heeft u uitzicht over recreatiegebied Milligerplas. U neemt de lift naar beneden en u staat letterlijk aan de rand van het water. Van waar u heerlijk kunt wandelen en in de zomer een mooi plekje aan de plas kunt uitkiezen voor ontspanning. In het nabijgelegen Grand Cafe Milligers kunt een heerlijk kopje koffie drinken. Tevens is het uitgebreide winkelcentrum van Stadshagen op korte afstand gelegen. Net als verschillende scholen en sportverenigingen. De nabijheid van station Stadshagen en diverse uitvalswegen maken deze locatie erg praktisch en bereikbaar.

Vanuit de hoofdentree met video-intercom kunt u de lift nemen naar de bovenste verdieping waar dit appartement gelegen is. De centrale entree op deze verdieping is zeer ruim en geeft toegang tot het appartement. Vanuit de hal kunt u elke ruimte betreden. In de hal vindt u het nette toilet en de ruime garderobe. Er zijn twee slaapkamers aanwezig, waarvan er een over een vaste kast beschikt. De badkamer is ook net en fris met een antraciet kleurige en witte betegeling. Verder is deze ruimte voorzien van toilet, douche en dubbele wastafel. Ook is via de hal een inpandige berging toegankelijk, hier treft u de wasmachineaansluiting en de ketelopstelling aan.

De ruime woonkamer heeft veel ramen van waar u prachtig weids uitzicht heeft. De compleet uitgeruste keuken heeft een royale opstelling met een groot kookeiland, veel kasten en lades en is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals een oven, koelkast (2024), vriezer, vaatwasser (2024), gaskookplaat met wokbrander en afzuigkap. Daarnaast nodigt het kookeiland uit om het te gebruiken als gezellige bar.

De zithoek is aan de balkonzijde gelegen. Door zijn ruime afmeting, van maar liefst ruim 22m2 is de (deels overdekte) buitenruimte een prachtige verlenging van de woonkamer.

Op de begane grond van het complex zijn een eigen overdekte parkeerplek en een fietsenberging beschikbaar.

Kortom: aan de Sterrenkroos is het heerlijk rustig wonen met prachtig uitzicht en vele voorzieningen in de buurt!

Bijzonderheden:
– Gelegen aan het water op de 6e verdieping;
– instapklaar;
– goed geïsoleerd, energielabel A;
– 2 slaapkamers;
– royale woonkamer en keuken met kookeiland;
– ruim balkon van 22m2;
– eigen parkeerplek en (fietsen)berging op begane grond.

  • Status
    Verkocht
  • Koopprijs
    625.000
  • Soort Appartement
    Penthouse
  • Soort Bouw
    Bestaande bouw
  • Inhoud
    407 m3
  • Aantal kamers
    3
  • Aantal slaapkamers
    2
  • Energieklasse
    A
  • Woonoppervlakte
    118 m2
  • Inhoud
    407 m3
  • Soorten verwarming
    CV ketel, Warmte terugwininstallatie
  • Tuintypen
    Geen tuin
  • Koopconditie
    k.k.
  • Aanvaarding
    In overleg

Plattegronden