Zwolle – Goudsbloemstraat 76
- Status
- Verkocht
- Woonoppervlakte
- 106 m2
- Aantal kamers
- 5
- Bouwjaar
- 1950
- Perceeloppervlakte
- 160 m2
- Omschrijving
- Kenmerken
- Foto's
- Plattegrond
- Locatie
Leuke eindwoning met prachtige diepe tuin in het populaire Assendorp!
De woning is gelegen in een van de groene Assendorpse hofjes in een rustige straat. Deze geliefde wijk grenst aan de historische binnenstad van Zwolle en staat bekend om de goede voorzieningen, het (Assen)dorpse karakter en liefde voor de wijk. Aan de ‘grote’ Assendorperstraat kun je terecht voor de dagelijkse boodschappen met daarnaast een divers winkelaanbod, leuke koffiezaken en het gezellige Assendorperplein. Scholen en sportvoorzieningen zijn ook allemaal in de buurt. Op loopafstand bevindt zich doepark Nooterhof, een grote wijkspeeltuin en het Weezenlanden park met het parkpaviljoen waar het heerlijk genieten is. Via de ring zijn de uitvalswegen prima bereikbaar, ook het station bereik je snel en gemakkelijk met de fiets!
De woning is één van de grotere type woningen in deze wijk en kan met recht een ruime eengezinswoning genoemd worden.
De entree geeft toegang tot de vestibule en aansluitend de hal met trapopgang, kelder en modern toilet. In de hal, vestibule en trapopgang is het originele beton emaille nog aanwezig. De benedenverdieping is voorzien van een massief beukenhouten parketvloer. In de woonkamer is het zitgedeelte gelegen aan de voorzijde van de woning van hieruit heeft u heerlijk zicht op het groene plantsoen en de spelende kinderen. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich de keuken in lichte kleurstelling met een klassieke look. Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De eethoek met schuifpui grenst aan de tuin van maar liefst 16 meter diep, aan u de keuze…eet u graag binnen of buiten?!
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers gelegen met fijne afmeting. In twee slaapkamers bevindt zich een vaste kast, in de masterbedroom is een aparte wastafel voorzien.
De ruimte in de badkamer is optimaal benut, hier bevindt zich een hoekbad met douche, wastafelmeubel en tweede toilet.
Via een vaste trap bereikt u de tweede verdieping. Hier bevindt zich de vierde slaapkamer, deze is van mooi formaat en doet sfeervol aan door de zichtbare dakbalken.
Op de voorzolder bevinden zich de was- en stookruimte, tevens is er een praktische bergruimte achter de knieschotten.
De tuin, met achterom en stenen berging, is fraai en afwisselend aangelegd met terras, borders en zowel lage als hoge beplanting, mede door het vrije zicht en het vele groen wat de tuin rijk is, is dit een fijne plek om te vertoeven.
Bijzonderheden:
– Gewilde locatie nabij veel voorzieningen;
– gelegen aan groen plantsoen;
– 4 slaapkamers;
– diepe groene tuin met veel privacy;
– voldoende (gratis) parkeergelegenheid.
- StatusVerkocht
- Koopprijs375.000
- TypeEindwoning
- SoortEengezinswoning
- Soort BouwBestaande bouw
- Inhoud375 m3
- Aantal kamers5
- Aantal slaapkamers4
- EnergieklasseD
- Woonoppervlakte106 m2
- Inhoud375 m3
- Perceeloppervlakte160 m2
- Soorten verwarmingCV ketel
- TuintypenAchtertuin
- Koopconditiek.k.
- AanvaardingIn overleg