Zwolle – Begoniastraat 20

€ 515.000 k.k.

Woonoppervlakte
114 m2
Aantal kamers
5
Bouwjaar
1930
Perceeloppervlakte
80 m2

Charmante jaren ’30 woning met moderne allure!

Wat een plaatje! Deze sfeervolle tussenwoning aan de Begoniastraat combineert de charme van de jaren ’30 met een eigentijdse afwerking. Met vier slaapkamers, een lichte woonkamer en een zonnige tuin is dit huis de ideale combinatie van karakter en comfort.

De woonkamer straalt warmte uit dankzij de bijzondere gelegde pvcvloer, hoge plafonds en grote ramen die zorgen voor een overvloed aan daglicht. Kleurrijke accenten geven de ruimte een moderne en speelse uitstraling, terwijl authentieke details de geschiedenis van het huis behouden. De keuken is uitgevoerd met strakke hoogglansfronten en inbouwapparatuur en vormt het hart van de woning, waar koken en samenzijn samenkomen.

Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een frisse, moderne badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Aan de achterzijde bevindt zich een balkon dat een prettige buitenplek toevoegt.
De tweede verdieping is een werkelijke verrassing, een Assendorps loft! Gelegen direct onder de hoge nok met de balkenstructuur zichtbaar, is dit een mooie plek in het huis. De kastenwand zorgt voor veel opbergruimte, en dankzij de vele dakramen is er zelfs zicht op de sterrenhemel!

Zowel vanuit de keuken alsook via de openslaande deuren in de woonkamer, is er toegang tot de tuin. Deze is gesitueerd op het oosten en zuiden en vormt een charmant verlengstuk van de woonkamer. Dankzij de overkapping voor de fietsen, en de achterom is dit een praktische en fijne buitenruimte waar ieder seizoen genoten kan worden.

De ligging in een gezellige woonwijk maakt het geheel compleet. De rust van een woonstraat, terwijl voorzieningen zoals de Assendorperstraat, scholen, sportfaciliteiten en het Wezenlandenpark, binnen handbereik liggen. Het centrum van Zwolle is eenvoudig met de fiets te bereiken en openbaar vervoer, supermarkten en uitvalswegen bevinden zich nabij.

Bijzonderheden:
– Authentieke jaren ’30 details gecombineerd met moderne afwerking;
– 4 slaapkamers;
– moderne badkamer;
– prachtige zolderverdieping;
– achtertuin van 26 m² op het oosten/zuiden met achterom;
– parkeervergunning en betaald parkeren.

  • Status
    Beschikbaar
  • Koopprijs
    515.000
  • Type
    Tussenwoning
  • Soort
    Eengezinswoning
  • Soort Bouw
    Bestaande bouw
  • Inhoud
    462 m3
  • Aantal kamers
    5
  • Aantal slaapkamers
    4
  • Energieklasse
    D
  • Woonoppervlakte
    114 m2
  • Inhoud
    462 m3
  • Perceeloppervlakte
    80 m2
  • Soorten verwarming
    CV ketel
  • Tuintypen
    Achtertuin
  • Koopconditie
    k.k.
  • Aanvaarding
    In overleg

Plattegronden