Zwolle – Assendorperstraat 268
€ 450.000 k.k.
- Woonoppervlakte
- 120 m2
- Aantal kamers
- 6
- Bouwjaar
- 1930
- Perceeloppervlakte
- 137 m2
- Omschrijving
- Kenmerken
- Foto's
- Plattegrond
- Locatie
- Video
Ruime Jaren ‘30 tussenwoning met fijne groene tuin in het gezellige Assendorp!
Bij binnenkomst in dit charmante huis valt in de vestibule meteen de mooie granito vloer en karakteristieke tegellambrisering op. Voegen we daar nog de paneeldeuren in het hele huis toe en het Jaren ’30 gevoel is compleet. Via de vestibule kom je in de hal met mooie klassieke trapopgang. Hier bevinden zich tevens het toilet en de toegang tot de ruime kelder, te gebruiken als bergruimte.
De houten vloer en plafond en de houtkachel maken de doorzon woonkamer gezellig en sfeervol!
Naast het eetgedeelte ligt de stoere zwart landelijke keuken met speelse vloertegel. De keuken beschikt over een kookplaat, gasfornuis, afzuigkap, oven, koelvriescombinatie, vaatwasser en veel kastruimte. Geen excuus voor een onopgeruimde keuken!
De eerste verdieping telt drie slaapkamers. De twee grootste hebben een vaste kast, en éen ervan een wastafel. De kleinere slaapkamer is in gebruik als inloopkast. De badkamer is modern en strak, door de gemêleerde licht grijze tegels heeft deze ruimte een serene uitstraling. Hier kunt u in alle rust de dag beginnen of afsluiten! De badkamer is uitgerust met toilet, inloopdouche en wastafelmeubel, van hieruit heeft u tevens toegang tot het balkon.
Op de tweede verdieping zijn nog twee (slaap)kamers gelegen. Beiden hebben bergruimte in de vorm van knieschotten. Op de studeerkamer is daarnaast nog een vaste kast. Op de overloop is ruimte voor de wasmachine en droger en een afgesloten berging met ketelopstelling, via de vlizotrap is er toegang tot de vliering.
De diepe tuin, gelegen op het zuidwesten, is toegankelijk via de keuken. Wat een plaatje! Er is gebruik gemaakt van weelderige borders en een slingerend tegelpad dat leidt naar de berging en achteruitgang. Er is een loungeplek èn een overdekt eetgedeelte. Eén ding is zeker, de liefde die in deze tuin gestoken is, is te zien!
Deze woning ligt aan het einde van de Assendorperstraat in een rustig stukje. U kan gratis parkeren voor de deur.
Al wandelend komt u hier de leukste winkels en koffietentjes tegen en loopt u zo het centrum van Zwolle in. Er bevinden zich 2 supermarkten in de buurt. Binnen 10 minuten loopt u ook naar Park de Wezenlanden met het gezellige Parkpaviljoen en een leuke kinderboerderij. Ook leuk voor kinderen is de grote speeltuin in Assendorp, tevens op loopafstand bereikbaar.
Bijzonderheden:
– Populaire ligging met veel voorzieningen in de buurt;
– sfeervolle jaren ’30 elementen;
– maar liefst 5 slaapkamers;
– goed onderhouden;
– prachtige groene en beschutte tuin.
De kop van de Assendorperstraat wordt heringericht. Onder andere met meer groen en betere toegankelijkheid. Via de volgende website kunt u daarover informatie vinden: jouwstukjezwolle.nl/assendorp
- StatusIngetrokken
- Koopprijs450.000
- TypeTussenwoning
- SoortEengezinswoning
- Soort BouwBestaande bouw
- Inhoud374 m3
- Aantal kamers6
- Aantal slaapkamers5
- EnergieklasseE
- Gebruiksoppervlakte woonfunctie28 m2
- Inhoud374 m3
- Perceeloppervlakte137 m2
- Soorten verwarmingCV ketel
- TuintypenAchtertuin
- Koopconditiek.k.
- AanvaardingIn overleg
Plattegronden


